Esse Skincare Logo Light transparent

Ökotuba / Hoolitsused / Esse Experience Näohooldus

ESSE EXPERIENCE – näohooldus 60min + 15min lisahoolitsus. €88

Esse Experience Näohooldus
75 minutit
KUUPÄEV
AEG
BRONEERI
Esse Experience Näohooldus
75 minutit
KUUPÄEV
AEG
BRONEERI
Esse Experience Näohooldus
75 minutit
KUUPÄEV
AEG
BRONEERI

ESSE näohoolitsused aitavad stressis või ärritunud nahka rahustada ja tervendada, suurendada kollageeni tootmist, rahustada põletikku, aidata taastada nahka kaitsvat barjääri. Hoolitsustest on abi dermatiidi, ekseemi, rosaatsea, akne, ülireageeriva, tundliku naha puhul ja ebaühtlase pigmentatsiooni korral.

Kosmeetik valib proffihooldustoodete eksklusiivsest valikust välja sobivaimad tooted just Sinule.

ESSE EXPERIENCE näohoolduse puhul saate valida endale lisavõimaluste seast ühe 15min lisa, mis muudab Teie kogemuse veelgi erilisemaks. Esse  Experience kogemuse saab kohandada vastavalt Teie vajadustele.

Hoolitsustel valige endale sobiv massaažistiil

  Massaaž

Valige massaažistiil, mis sobib kõige paremini Sinu naha vajadustega. Sinu kosmeetik nõustab selles osas, milline massaaž on Sinu naha jaoks selle seisundit arvestades kõige tõhusam.

Hoolitsustel saate valida meeldiva temperatuuri.

Temperatuur

Valige hoolduse temperatuur vastavalt oma eelistustele.

Ökotoa hooldustel saate valida endale sobiva muusika. Kui soovite, tulge või oma playlistiga.

Muusika

Valige hoolduse muusika vastavalt oma eelistusele.

Hoolitsus hõlmab endas:

• konsultatsioon, nahaanalüüs, individuaalne salongi ja koduhooldusekava
• näonaha ja dekoltee topeltpuhastus ning koorimine
• VAJADUSEL mehaaniline puhastus – kosmeetik eemaldab poorilusika ja steriilse sidemega nahalt ummistunud poorid ehk komedoonid ja nõelaga miiliumid.
• VAJADUSEL aparatuurne protseduur galvaanilise madalsagedusliku vooluga – aitab aktiveerida ESSE galvaanilise geeli rahustavaid ja noorendavaid toimeaineid. Toetab imendumist nahakihtidesse sügavuti ning stimuleerib lihaste tööd.
• mask – silmaümbrus, nägu, kael, dekoltee
• näo ja dekoltee ning turja massaaž eritoodete ja instrumentidega vastavalt nahaseisundile.
• nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid nahast välja viia.
• seerum, kreem, SPF
• Jadeiidist või roosast kvartsist kammiga paitus – rahustab närvisüsteemi ja viimistleb soengu peale hoolitsust.

Lisavõimalused:

Saate valida nende lisavõimaluste seast, et täiendada oma Esse kogemust. Lisahoolitsus kestab 15 min ja on ESSE experience hoolduse hinna sisse arvestatud.

Esse
Esse tõstev massaaž

See massaaž on suunatud vananevale nahale ning kasutab müofastsiaalseid vabastavaid ja tõstvaid liigutusi. See noorendab väsinud ja tuhmi nahka, suurendades samal ajal vereringet ja vabastades pingeid. Massaaž tagab kohese tulemuse parema tekstuuri ning pingul ja säravama naha näol. Tõstev massaaž on ideaalne täiendus teie hooldusele, kui olete mures vananemisilmingute pärast, nagu peened jooned ja kortsud ning tugevuse ja elastsuse kaotus. Tugev surve võimaldab näopiirkonda sügavalt lõdvestada, vabastades pinged ja võimaldades naha siledamat väljanägemist. Kuna tegemist on intensiivse massaažiga, ei ole see soovitatav tundlikule nahale.

Esse pinget vabastav peanahamassaaž

Peanaha masseerimine suurendab verevoolu juuksejuurtesse ja stimuleerib närvilõpmeid, mistõttu leevendab see peas olevaid pingeid. Seda stressi vähendavat massaaži saab lisada mistahes hoolitsusele, soovi korral kasutades õli.

ESSE silmade ümbruse pinget vabastav massaaž

See kiirhooldus on mõeldud väsinud silmadele, et vabaneda stressist ja pingest. See stimuleeriv hooldus pinguldab silmaümbrust, kasutades punktmassaažiks Gua Sha Beauty Spoon-i abi  ja tehes lümfidrenaaži.

 • Vähendab pinget silmade ümbruses
 • Helendab tumedaid ringe
 • Vähendab paistetust
 • Rahustab silmaümbruse piirkonda
 • See kiir-hooldus on loodud väsinud silmadele, et vähendada pinget ja koormust.
 • See stimuleeriv hooldus pinguldab silmade piirkonda kiviteraapiat, akupunktuurmassaaži ja lümfidrenaaži kombineerides.
ESSE närvisüsteemi rahustav massaaž

See massaaž keskendub üliaktiivse närvisüsteemi rahustamisele ja põletiku vähendamisele lümfisüsteemi intensiivse stimuleerimise ja aktiveerimise kaudu. See sobib ideaalselt tundlikule nahale. Selle massaaži tegemisel kasutatakse naha rahustamiseks instrumente ja puudutust.

 • Ägedad nahapõletikud
 • rahustav, leevendav, lõõgastav
 • aktiveerib lümfisüsteemi
 • sügavalt lõdvestav, rahustab närvisüsteemi
 • eriti hea küpsele, reageerivale nahale
ESSE põletikuvastast massaaž

saab kasutada kõikide nahatüüpide ja probleemide puhul. on soovitatav ülitundlikule nahale või väga stressis klientidele nii lümfi- kui ka parasümpaatilise närvisüsteemi (PNS) stimuleerimise tõttu. Eriti kasulik on see neile, kes soovivad abi põletikuliste nahaprobleemidega nagu akne, rosaatsea, ekseem ja dermatiit.

ESSE kätehooldus

Seda hooldust saab lisada vaid näohoolitsusele.
See kiir-hooldus on loodud tundlikele või ärritunud kätele.

 • Käte tundlikkus
 • Atoopiline dermatiit
 • Sügelus
Gua Sha kivide ja/või näokuppudega massaaž.
Kristallteraapia

kristallide abil energiakeskuste ehk tšakrate tasakaalustamine.

Chakraphon instrumendiga - heliteraapia

häälestab keha ning energiavälja puhtale armastuse energiale ja ankurdab sügavasse harmoonia ning rahulolutundesse.

Ökotoa kosmeetikud on koolitatud kasutama kõiki eelmainitud instrumente ja massaažitehnikaid, mille hulgast võite valida enda lemmiku. Nautige näohooldusega koos massaaži, heliteraapiat ja täielikku lõõgastumist.

* Juhul, kui Sul ei ole voimalik tulla, siis palun tühista broneering esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 24 tundi enne broneeritud aega. Saad seda teha online Sulle saadetud broneeringu kinnituse kaudu või või saata email aadressile: keltomson@gmail.com.
** Juhul, kui Sa tühistad oma broneeringu vähem kui 12 tundi enne broneeritud aega, on meil õigus esitada Sulle arve 50% ulatuses Sinu poolt tellitud teenuse maksumusest.
*** Juhul kui Sa ei teata üldse ja jätad lihtsalt kohale tulemata, on meil õigus esitada arve 100% ulatuses Sinu poolt tellitud teenuse maksumusest.